KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 16228209
nr 1622 8209
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Teckningar, 3 st, Signerad, yttermått inklusive ram: 20x19-27x34 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:22:17
300 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 600 kr
Göteborg 600 kr
Helsingfors 600 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg